АФЛУБІН. Краплі флакон 20 мл. Ефективний противірусний та імуномодулюючий препарат Ріхард Біттнер АГ UA/1952/02/01 від

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Size: px
Start display at page:

Download "АФЛУБІН. Краплі флакон 20 мл. Ефективний противірусний та імуномодулюючий препарат Ріхард Біттнер АГ UA/1952/02/01 від"

Transcription

1

2 ІМУНОФЛАЗІД Сироп 50 мл Для лікування грипу та застуди. Противірусний та імуномоделюючий препарат рослинного походження. ТОВ "НВК ЕКОФАРМ". Лікарський засіб Р.П. UA/5510/01/01 АФЛУБІН Краплі флакон 20 мл Ефективний противірусний та імуномодулюючий препарат Ріхард Біттнер АГ UA/1952/02/01 від ДЖЕРЕЛО Фітоконцентрат 30 мл Імуномоделюючий засіб. Має сильно виражений нормалізуючий та відновлювальний вплив на імунну систему. НВ ТОВ "Екомед", Україна. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. ОЦИЛОКОКЦІНУМ Гранули 0,01мг 6 Лікування та профілактика грипу та ГРВІ. БУАРОН, Франція. Лікарський засіб. Р.П. UA/9265/01/ АМІКСИН IC Таблетки в контурних чарунках 3 Перешкоджає розмноженню вірусів. Стимулює власний імунітет людини. ТДВ "Інтерфарм", Україна. Лікарський засіб. Р.П. UA/2559/01/02 ЛАФЕРОБІОН Супозиторії по мо 10 Для комплексного лікування ГРВІ для дітей. Має застереження до застосування. Виробник ТОВ «ФЗ «Біофарма», Україна 09100, м. Біла Церква, вул.київська, 37, +38 (044) За додатковою інформацією звертатися до ТОВ "ФЗ "Біофарма". Р.П. UA/13779/01/02 згідно з наказом МОЗ України від р Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. Від регулярної роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням обов язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування, що додається до лікарського засобу. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

3 ХЕЛПЕКС АНТИКОЛД Таблетки 10 Лікування симптомів грипу та застуди. Мові Хелс, ГмбХ, Швейцарія. Р.П. UA/9824/01/01 ДОКТОР МОМ Льодяники від кашлю 20 у стрипах в асортименті РП UA/2409/01/01 від , РП UA/2412/01/01 від Виробник: Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми «Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.»), Індія ОРАСЕПТ Cпрей 1,4 флакон 177 мл. Болезаспокійливий та антисептичний препарат, який застосовують при захворюваннях горла. Фамар С.А. для "Байєр Консьюмер Кер АГ", Греція/Швейцарія. Р. П. UA/7397/01/01. ТИЗИН КСИЛО Cпрей назальний, розчин 0,1 Для зменшення набряку слизової оболонки носа при гострому нежиті, епізодах рясних виділень з носа та алергічному нежиті. Фамар Орлеан, Франція. Р.П. UA/8179/01/ ГРИППОСТАД ГАРЯЧІЙ НАПІЙ Порошок для орального розчину, пакет 5 г 5. Надійний вибір при застуді та грипі. СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина. Р.П. UA/4718/01/01 АЦЦ ЛОНГ Таблетки шипучі 600 мг, 10 АЦЦ. Швидше за кашель! Кашель, як симптом захворювання органів дихання з вʾязким важковідокремлюваним мокротинням. Муколітичний засіб, розріджує та виводить мокротиння Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем та обов язково ознайомитись з інструкцією на лікарський засіб. Ви можете повідомити про побічні реакції та/або відсутність ефективності лікарського засобу представника заявника за телефоном, электронною адресою або за допомогою сайту: +380 (44) , КМ 4-15-АЦЦ-ОТС-0916 Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. Від регулярної роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням обов язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування, що додається до лікарського засобу. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

4 ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ Я ЕССЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ Н Капсули 300 мг 30 КРЕОН Капсули 150 мг 20 Відновлення клітин печінки 1 Виробник: Ей Наттерман енд Сайі ГмбХ, Німеччина. Інструкція для медичного застосування препарату Ессенціалє форте Н. Наказ МОЗ України 124 від Р.П. UA/8682/01/01. 1 Gunderman KJ, Kuenker A, Kuntz E, Drozdzik M. Activity of essential phospholipids (EPL) from soybean in liver diseases. Pharmacol Rep 2011; 63; грн грн Лікування екзокринної недостатності підшлункової залози у дорослих і дітей Абботт Лабораторіз ГмбХ, Німеччина UA/9842/01/ грн 95 грн ЛИВАРОЛ Супозиторії вагінальні 0,4г у контурних чарунках 10 УРОНЕФРОН Таблетки 60 Лікування та профілактика грибкових інфекцій піхви при зниженій резистентності організму та на тлі лікування препаратами, що порушують нормальну мікрофлору піхви грн грн Для лікування циститу грн 95 грн Нижфарм, ВАТ, Російська Федерація ПАТ «Фармак» UA/1958/01/01 від UA/11226/01/01 від Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням обов язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування, що додається до лікарського засобу. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

5 ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ Я ЛІОТОН 1000 ГЕЛЬ Гель туба 50 г РЕЛІФ Мазь ректальна туба 28,4 г Застосовується при варикозному розширенні вен, чинить протинабрякову, антиексудативну, протизапальну та антикоагуляційну дію. А.Менаріні Мануфактурінг Логістікс енд Сервісес С.р.Л. UA/10905/01/01 від грн грн Лікування внутрішнього та зовнішнього геморою, тріщин заднього проходу, ерозій та мікротравм заднього проходу, анального свербіжу Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія UA/3173/01/01 від грн грн ПЕРСЕН Таблетки 40 ДОППЕЛЬГЕРЦ актив від А до Цинку Таблетки шипучі N15 Персен заспокоює. Лек фармацевтична компанія д.д. підприємство компанії "Сандоз", Словенія. Р.П. UA/9536/01/01. Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем та обов язково ознайомитись з інструкцією на лікарський засіб. Ви можете повідомити про побічні реакції та/або відсутність ефективності лікарського засобу представника заявника за телефоном, электронною адресою або за допомогою сайту: +380 (44) , ПЕР-ОТС грн грн Вітамінні комплекси з мікроелементами для покращення захисних сил організму та імунної системи. "Квайссер Фарма ГмбХ І Ко.КГ", Німеччина. Не є лікарським засобом. Висновок / від ; грн 50 грн Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням обов язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування, що додається до лікарського засобу. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

6 МАлюкам та мамам Купуй дитяче пюре або сік GERBER Купуй молочку суміш Hipp Combiotic 2 або Combiotic 3 350г -40 на другу упаковку -40 на другу упаковку Знижка надається від роздрібної ціни на продукт меншої вартості за умови придбання двох упаковок дитячого пюре або соку GERBER одним чеком. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. NUTRILON 3, 4 Молочна суміш 600 г Знижка надається від роздрібної ціни за умови придбання двох упаковок молочної суміші Hipp Combiotic 2 або Combiotic 3 350г одним чеком. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Купуй молочну кашу МАЛЫШКА 250 г -15 на другу упаковку Знижка надається від роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках КОСМО Вашого міста. КАРАПУЗ Знижка надається від роздрібної ціни за умови купівлі двох упаковок молочної каші МАЛЫШКА 250 г одним чеком. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. SENI SOFT Сік або нектар для дітей 200 мл в асортименті Знижка надається від роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках КОСМО Вашого міста. Пелюшки дитячі в асортименті -15 Знижка надається від роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках КОСМО Вашого міста. Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. Від регулярної роздрібної ціни. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції Найкращим харчуванням для грудних дітей є материнське молоко. Перед застосуванням обов язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

7 Краса та догляд Купуй 2 будь-які продукти LA ROCHE-POSAY або VICHY 1+1=3 в рамках одного бренду отримай третій у подарунок У разі купівлі акційного комплекту товару з трьох будь-яких продуктів LA ROCHE-POSAY або трьох будь-яких продуктів VICHY одним чеком у будь-якому поєднанні покупець отримує знижку, що в загальному розмірі дорівнює найдешевшому товару з комплекту. Третій продукт найменшої вартості, пробивається окремим чеком від інших двох продуктів, за 0,10грн з ПДВ. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках КОСМО Вашого міста. Пропозиція діє з до в аптеках КОСМО. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках мережі «КОСМО».

8 Обміняй свій -25 старий Мікролайф на новий зі знижкою Пропозиція діє з до в аптеках мережі КОСМО. В акції приймають участь: тонометр MICROLIFE BP A1 Easy (автоматичний), тонометр MICROLIFE BP A2 Basic (автоматичний), тонометр MICROLIFE BP A50 (полуавтоматичний) тонометр MICROLIFE BP N1 (полуавтоматичний). Вироблено на замовлення компанії Мікролайф АГ Швейцарія під наглядом фахівців Мікролайф АГ Швейцарія, Офіційний представник Мікролайф АГ Швейцарія в Україні ТОВ «Торговий Дім «Вега Україна», 49000, Україна, м. Днепропетровськ, вул. Шевченко, 17, тел. (0562) Знижка надається від роздрібної ціни, за умови обміну будьякого старого тонометру ТМ «MICROLIFE» на новий. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Деталі в аптеках КОСМО Вашого міста, на сайті або за телефоном (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України). Київ АДРЕСИ АПТЕК Регіони вул. Бажова, 15/20 (044) вул. Білоруська, 2-А (044) м. Біла Церква бул. 50-річчя Перемоги, 62 (04563) вул. Васильківська, 34 (044) м. Бровари б-р. Незалежності, 13 (044) вул. Велика Васильківська, 143/2 (044) вул. Драгоманова, 40-Є (044) м. Буча вул. Жовтнева, 66 а (044) б-р. Дружби народів, 30/1 (044) вул. Кибальчича, 19-В (044) м. Вишгород вул. Набережна, 2 (044) б-р. Кольцова, 9 (044) м. Ірпінь вул. Шевченка, 7 (044) вул. Маршала Малиновського, 12 (044) вул. Межигірська, 57/17 (044) м. Ірпінь вул. Центральна, 29 (044) вул. Мішуги Олександра, 6 (044) пр-т. Перемоги, 46 (044) м. Славутич Московський квартал, 33 (04579) пр-т. За Перемоги, додатковою 47-А інформацією (044) звертайтесь до інформаційної служби торговельної мережі «КОСМО» пл. Печерська, (усі дзвінки (044) в межах України Київська обл. зі с. стаціонарних Софіївська Борщагівка, телефонів вул. Миру, безкоштовні) 36 (044) вул. Попудренка, 7-А або (044) завітайте на сайт м. Фастів вул. Соборна, 63 (044) вул. Русанівська набережна, 12 (044) вул. Сосюри, 2-А (044) м. Фастів вул. Соборна, 26 (044) вул. Тростянецька, 6-Д (044) вул. Ялтинська, 22-В (044) м. Червоноград вул. Шептицького, 1 (03249) Увага! Акції та ціни за акційними пропозиціями дійсні з до року на території всіх аптек КОСМО за умови наявності товару в аптеці. ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» залишає за собою право забезпечити наявність товару не в усіх аптеках КОСМО. Ціни наведено у гривнях з ПДВ. Знижки дисконтних програм ТМ КОСМО не поширюються на товар, який приймає участь в акції. Зображення продуктів можуть відрізнятися від реальних. Цей ціновий каталог не є періодичним виданням. ТОВ «СУМАТРА-ЛТД» не несе відповідальності за друковані помилки. Ліцензія Серія , , видана Державною службою України з лікарських засобів Засновано та видається ТОВ Суматра-ЛТД. Адреса видавця: 02093, м. Київ, вул Бориспільська, 19 - б, тел.: (044) (70). Головний редактор: Соломаха Марія, Періодичність: щомісяця. Тираж: Адреса редакції: 02093, м. Київ, вул Бориспільська, 19 - б. Поширюється безкоштовно. За додатковою інформацією звертайтесь до інформаційної служби торговельної мережі «КОСМО» (усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні) або завітайте на сайт

Офіційні правила акції «Новорічна Акція» (надалі- Правила)

Офіційні правила акції «Новорічна Акція» (надалі- Правила) Офіційні правила акції «Новорічна Акція» (надалі- Правила) 1. Організатор Акції 1.1. Організаторами акції «Новорічна Акція» (надалі «Акція») є ТзОВ «Авіакомпанії «Атласджет Україна» (TM Atlasglobal) (надалі

More information

ІНСТРУКЦІЇ З НАЛАШТУВАННЯ VLC MEDIA PLAYER (WINDOWS)

ІНСТРУКЦІЇ З НАЛАШТУВАННЯ VLC MEDIA PLAYER (WINDOWS) ІНСТРУКЦІЇ З НАЛАШТУВАННЯ VLC MEDIA PLAYER (WINDOWS) - 1 - Зміст 1. Загальний опис... 3 2. Встановлення VLC програвача для Windows 95, 98,Me та Windows 2000/XP/Vista/7.. 4 3. Додавання списку відтворення

More information

Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А

Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А Офіційно опубліковано 30.11.2015 Правління П О С Т А Н О В А 26 листопада 2015 року м. Київ 826 Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Відповідно до статей 7, 41, 56 Закону України Про

More information

Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на

Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на 24.12.2012 Банк партнер Іпотечна програма співпраці з ДІУ (Програма підтримки будівництва/рефін ансування

More information

Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на Ставка іпотечного кредитування, %

Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на Ставка іпотечного кредитування, % Умови кредитування позичальників за програмами співпраці з Державною іпотечною установою станом на 28.03.2013 Банк- партнер Іпотечна програма співпраці з ДІУ (Програма підтримки будівництва/рефін ансування

More information

Звіт про виконання Державного бюджету за 2015 рік

Звіт про виконання Державного бюджету за 2015 рік Звіт про виконання Державного бюджету за 2015 рік 23 березня 2016 КЛЮЧОВІ ВИКЛИКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ - 2015 Низька бюджетна дисципліна Рекордні потреби на оборону та безпеку, обслуговування держборгу

More information

ФОРМА 1. Повідомлення про подання інформації про структуру власності

ФОРМА 1. Повідомлення про подання інформації про структуру власності ЗАТВЕРДЖЕНО ФОРМА 1 Повідомлення про подання інформації про структуру власності На виконання вимог Закону України Про телебачення і радіомовлення та Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами

More information

МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА:

МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА: КИЇВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ МНЕДЖМЕНТУ (ЕКОМЕН) А.П. РУМЯНЦЕВ, Ю.О. КОВАЛЕНКО МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА: Практикум Киів 2007 УДК 339.9(075.8) ББК 65.5я73 М 58 Рецензенти: Вергун В. А. доктор економічних

More information

Офіційні правила та умови акції «Відчути силу з MasterCard безцінно!»

Офіційні правила та умови акції «Відчути силу з MasterCard безцінно!» Офіційні правила та умови акції «Відчути силу з MasterCard безцінно!» 1. Основні положення 1.1. Офіційними Правилами рекламної акції «Відчути силу з MasterCard безцінно!» з платіжною карткою MasterCard

More information

Правила проведення розіграшу призів рекламної акції «Подарунки за розрахунки! Карткою платиш виграш маєш!»

Правила проведення розіграшу призів рекламної акції «Подарунки за розрахунки! Карткою платиш виграш маєш!» Затверджено Рішенням Правління АТ «КІБ» Протокол від 2015 р. Голова Правління Березовик В.М. Правила проведення розіграшу призів рекламної акції «Подарунки за розрахунки! Карткою платиш виграш маєш!» 1.

More information

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 9 місяців 2007 року

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 9 місяців 2007 року Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 9 місяців 2007 року 1. Протягом 9 місяців 2007 року кількість страхових компаній (СК) зросла на 31 СК та станом станом на 30.09.2007 р. cтановила

More information

Валова продукція сільського господарства України

Валова продукція сільського господарства України Державна служба статистики України Статистичний бюлетень Валова продукція сільського господарства України (у постійних цінах 2010р.) за рік Остаточні дані м. Київ Державна служба статистики України адреса:

More information

ПРОТОКОЛ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

ПРОТОКОЛ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ Стор. 1 ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 25 травня 2014 року ПРОТОКОЛ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ Примірник 1 ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Відповідно до частини дванадцятої статті 73,

More information

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «VISA #МАЛЕНЬКІПЕРЕМОГИ ТА ВЕЛИКИЙ ПОДАРУНОК»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «VISA #МАЛЕНЬКІПЕРЕМОГИ ТА ВЕЛИКИЙ ПОДАРУНОК» ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «VISA #МАЛЕНЬКІПЕРЕМОГИ ТА ВЕЛИКИЙ ПОДАРУНОК» 1. Основні положення 1.1. Цими Офіційними Правилами рекламної акції «Visa #маленькіперемоги та великий подарунок» з платіжною карткою

More information

Правила проведення конкурсу на кращий дизайн банківської картки зі змінами

Правила проведення конкурсу на кращий дизайн банківської картки зі змінами Правила проведення конкурсу на кращий дизайн банківської картки зі змінами КИЇВ 2016 Організатори конкурсу Конкурс організовує та проводить ПАТ «ДІАМАНТБАНК». Тема конкурсу Створення художньої роботи,

More information

ФОРМА 1. повідомлення про подання інформації про структуру власності

ФОРМА 1. повідомлення про подання інформації про структуру власності ФОРМА 1 повідомлення про подання інформації про структуру власності На виконання вимог Закону України Про телебачення і радіомовлення та Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної

More information

Франчайзинг з АВС МАРКЕТ. Комерційна пропозиція

Франчайзинг з АВС МАРКЕТ. Комерційна пропозиція Франчайзинг з АВС МАРКЕТ Комерційна пропозиція Основні терміни франчайзингу Франчайзинг (комерційна концесія) - технологія організації і ведення мережевого бізнесу, заснована на партнерських договірних

More information

Апельсин Сир. Туреччина ціна за 1 кг. facebook.com/billaukraine

Апельсин Сир. Туреччина ціна за 1 кг.  facebook.com/billaukraine Пропозиція на акційні товари в листівці дійсна 20.01.2016 26.01.2016 включно. * Апельсин Туреччина 18 99 Четвертина куряча ** охолоджена 0 00-24% -48% 27 99 Сир Кава www.billa.ua facebook.com/billaukraine

More information

Комплексні платні послуги Державної автомобільної інспекції МВС України. Код послуги Послуга Назва Сума в т.ч. ПДВ

Комплексні платні послуги Державної автомобільної інспекції МВС України. Код послуги Послуга Назва Сума в т.ч. ПДВ Комплексні платні послуги Державної автомобільної інспекції МВС України Код послуги Послуга Назва Сума в т.ч. ПДВ Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами після закінчення навчального

More information

РИНОК МОЛОКА. 1. Рынок молока и молочных продуктов Украины // Молочное дело

РИНОК МОЛОКА. 1. Рынок молока и молочных продуктов Украины // Молочное дело РИНОК МОЛОКА 1. Рынок молока и молочных продуктов Украины // Молочное дело. - 2005. - 8. - С. 5-13. 2. Топіха В. І. Ринок молока та молокопродуктів в Україні / В. І. Топіха // Вісник аграрної науки. -

More information

ПОДАТКОВА РЕФОРМА Міністерство фінансів України

ПОДАТКОВА РЕФОРМА Міністерство фінансів України НАЦІОНАЛЬНА РАДА РЕФОРМ ПОДАТКОВА РЕФОРМА Міністерство фінансів України ВЕРЕСЕНЬ 2015 РОКУ ПОДАТКОВА РЕФОРМА Податкова реформа Відповідальний за реформу / Керівник Цільової команди реформи Наталія Яресько

More information

Тема 7. БАНКІВСЬКА СИСТЕМА ТА ПРОПОЗИЦІЯ ГРОШЕЙ. 2. Баланс Центрального та комерційних банків.

Тема 7. БАНКІВСЬКА СИСТЕМА ТА ПРОПОЗИЦІЯ ГРОШЕЙ. 2. Баланс Центрального та комерційних банків. Тема 7. БАНКІВСЬКА СИСТЕМА ТА ПРОПОЗИЦІЯ ГРОШЕЙ. Програмні запитання. 1. Банки їх роль на кредитно-грошовому ринку. 2. Баланс Центрального та комерційних банків. 3. Пропозиція грошей та інструменти її

More information

Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб

Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб 1. Компанія Thomson Reuters розраховує індикативну ставку «Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб» (Ukrainian Index of Retail Deposit

More information

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА. проведення розіграшу в рамках рекламної акції «На сервіс завітай та Corolla вигравай!»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА. проведення розіграшу в рамках рекламної акції «На сервіс завітай та Corolla вигравай!» 1. ОРГАНІЗАТОР РОЗІГРАШУ ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА проведення розіграшу в рамках рекламної акції «На сервіс завітай та Corolla вигравай!» 1.1. Організатором та Виконавцем розіграшу в рамках рекламної акції «На

More information

РЕКЛАМА МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ВИБІР РЕЦИПІЄНТА

РЕКЛАМА МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ВИБІР РЕЦИПІЄНТА УДК 007:[659.1+371.687](477) Носенко Ірина, студентка другого курсу магістратури, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики РЕКЛАМА МЕДИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

More information

ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ

ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ Вказівки до виконання роботи Подані далі завдання призначені для практичної реалізації знань, здобутих при вивченні окремих розділів курсу. Пропонуються розрахункові

More information

Офіційні правила Бонусної Програми MasterCard Rewards

Офіційні правила Бонусної Програми MasterCard Rewards Офіційні правила Бонусної Програми MasterCard Rewards Терміни та умови 1. Вступ Бонусну програму MasterCard Rewards (далі «Бонусна Програма») просуває та виконує в Україні компанія «МастерКард Юроп Спрл»

More information

Пам ятка користувача «СОТА»

Пам ятка користувача «СОТА» Пам ятка користувача «СОТА» Зареєструвавшись у Персональному кабінеті, Ви отримуєте можливість організувати обмін електронними документами з Вашими контрагентами - користувачами програм «M.E.Doc-IS», «СОТА»

More information

Офіційні правила Акції «Moto Z New Year 2016»

Офіційні правила Акції «Moto Z New Year 2016» Офіційні правила Акції «Moto Z New Year 2016» 1. Загальні положення 1.1. Організатор Акції Фізична особа- підприємець ФОП Скорик А.Г. (надалі Організатор). 1.2. Цими Офіційними Правилами (надалі Правила)

More information

Аква-фітнес клуб "Волна"

Аква-фітнес клуб Волна АКВАРІУМ Фітнесцентр АКВАРІУМ Фітнес-центр Проспект Героїв Сталінграда 45, Київ, Україна Тел.:044 239 22 39/22 Сайт: www.aquarium.kiev.ua На купівлю Повної річної та Повної піврічної клубної картки 20%

More information

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЛЬКОН-АВТО» ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «КІА, РІО, ГОЛ!»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЛЬКОН-АВТО» ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «КІА, РІО, ГОЛ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАЛЬКОН-АВТО» м. Київ 2014 Сторінка 2 з 12 З М І С Т 1. ЗАГАЛЬНІ... 3 2. УМОВИ УЧАСТІ В РОЗІГРАШІ... 8 3. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ..8 4. УМОВИ УЧАСТІ В ЗАХОДІ...

More information

НАСТАНОВА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ. НАЛЕЖНА ПРАКТИКА ПРОМОЦІЇ.

НАСТАНОВА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ. НАЛЕЖНА ПРАКТИКА ПРОМОЦІЇ. НАСТАНОВА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ. НАЛЕЖНА ПРАКТИКА ПРОМОЦІЇ. СТ-Н МОЗУ 42-1.2:2013 Видання офіційне Київ Міністерство охорони здоров'я України 2013 2 СТ-Н МОЗУ 42-1.2:2013 ПЕРЕДМОВА РОЗРОБЛЕНО: Міністерство

More information

Нестатеве розмноження організмів. Регенерація

Нестатеве розмноження організмів. Регенерація Нестатеве розмноження організмів. Регенерація ПЛАН Ознаки нестатевого розмноження Способи нестатевого розмноження одноклітинних і багатоклітинних Вегетативне розмноження Регенерація Ознаки нестатевого

More information

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА РІШЕННЯ

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА РІШЕННЯ ПРОЕКТ КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА РІШЕННЯ Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому та третьому частини першої статті другої

More information

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 1 квартал 2005 року. I. Розміри страхового ринку. Ключові показники

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 1 квартал 2005 року. I. Розміри страхового ринку. Ключові показники Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 1 квартал 25 року I. Розміри страхового ринку. Ключові показники 1. Кількість страхових компаній станом на 31.3.25 392 (станом на 31.3.24 36),

More information

Офіційні правила акції «MicraLand» (далі - Правила)

Офіційні правила акції «MicraLand» (далі - Правила) Офіційні правила акції «MicraLand» (далі - Правила) 1. Загальні положення. 1.1. Акція захід «MicraLand» (надалі «Акція» або «Рекламна Акція»), який проводиться по всій території України з рекламною метою.

More information

Офіційні правила участі у рекламній акції під умовною назвою «Клуб лояльності» (надалі Правила)

Офіційні правила участі у рекламній акції під умовною назвою «Клуб лояльності» (надалі Правила) 1. ОРГАНІЗАТОР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ: Офіційні правила участі у рекламній акції під умовною назвою «Клуб лояльності» (надалі Правила) 1.1. Організатором Акції під умовною назвою «Клуб лояльності» (надалі

More information

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖЕНЕРАЛ АВТО ГРУП» ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Opel Insignia поєднуючи справжні цінності»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖЕНЕРАЛ АВТО ГРУП» ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Opel Insignia поєднуючи справжні цінності» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖЕНЕРАЛ АВТО ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Opel Insignia поєднуючи м. Київ 2013 Сторінка 2 з 11 З М І С Т 1. ЗАГАЛЬНІ... 3 2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ... 4 3. УМОВИ ОТРИМАННЯ

More information

Підсумки діяльності страхових компаній за 2013 рік

Підсумки діяльності страхових компаній за 2013 рік Підсумки діяльності страхових компаній за 2013 рік Ринок страхових послуг залишається найбільш капіталізованим серед інших небанківських фінансових ринків. Загальна кількість страхових компаній станом

More information

Система лікування бойових травм

Система лікування бойових травм Розділ 35 Система лікування бойових травм Вступ Система лікування травм це організовані та скоординовані зусилля на певній географічній території, спрямовані на надання повного спектру допомоги усім пораненим

More information

і

і 1 3 0 4 0 9 0 9 і 0 7 0 4 0 4 0 7 б 0 2 0 6 0 2 0 7 0 6 0 9 0 6 0 2 0 1 0 5 0 7 7 0 5 є 0 9 0 9 є 0 6 Є 0 2 0 6 0 8 є 0 4 0 6 0 9 є 0 2 0 5 0 4 0 1 б 0 8 0 2 0 3 0 1 0 2 і 0 9 0 2 0 5 0 6 0 8 0 9 0 9 0

More information

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ СУБ ЄКТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ СУБ ЄКТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ СУБ ЄКТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Товариства з обмеженою "112-ТВ" (код ЄДРПОУ 3890676) 99% станом на 31 грудня 201 року "112-ТВ" (Україна) 10% «МЕДІА ГРУПА 112»

More information

ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ В УКРАЇНІ. Київський міжнародний інститут соціології Червень 2016 року

ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ В УКРАЇНІ. Київський міжнародний інститут соціології Червень 2016 року Київський міжнародний інститут соціології Червень 2016 року МЕТОДОЛОГІЯ ОПИТУВАННЯ oопитування було проведене на замовлення LEAD9 Mobile Marketing Київським міжнародним інститутом соціології протягом травня

More information

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати І зобов язання фінансового характеру за 20

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати І зобов язання фінансового характеру за 20 Додаток до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 7 квітня 2011 року 3206-VI ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати І зобов язання фінансового характеру за 20 І рік Розділ 1. Загальні

More information

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄС ПРОДАКШЕН ГРУП» (зазначається повне найменування суб єкта інформаційної діяльності)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄС ПРОДАКШЕН ГРУП» (зазначається повне найменування суб єкта інформаційної діяльності) ЗАТВЕРДЖЕНО ФОРМА 1 повідомлення про подання інформації про структуру власності На виконання вимог Закону України Про телебачення і радіомовлення та Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами

More information

Налагодження послуги Internet 3 за допомогою модему Novatel U720 для Windows XP

Налагодження послуги Internet 3 за допомогою модему Novatel U720 для Windows XP Налагодження послуги Internet 3 за допомогою модему Novatel U720 для Windows XP Для того, щоб використовувати послугу Internet3, Вам необхідно встановити драйвер USB модему. Драйвер знаходиться на CD диску,

More information

Увага! Текст брошури в редакції Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від З 1 липня 2016 року до цього Закону

Увага! Текст брошури в редакції Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від З 1 липня 2016 року до цього Закону Увага! Текст брошури в редакції Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 12.08.2015. З 1 липня 2016 року до цього Закону будуть внесені зміни. УМОВИ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ 1.1.

More information

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ ВИТЯГ АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ 22 січня 2016 р. Київ 18-р Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу Антимонопольний комітет України, розглянувши

More information

До ухваленої Концепції інформатизації сфери охорони здоров я України на роки

До ухваленої Концепції інформатизації сфери охорони здоров я України на роки 148 До ухваленої Концепції інформатизації сфери охорони здоров я України на 2013 2018 роки Стрімкий розвиток інформаційних технологій у сфері охорони здоров я, рух України до євроінтеграції обумовили потребу

More information

Україна діагноз: тотальна корупція

Україна діагноз: тотальна корупція Україна діагноз: тотальна корупція 20 14 Аналітичний звіт Центру протидії корупції за результатами річного моніторингу закупівлі ліків за 6 державними програмами Київ, 2015 Хто заробив на зриві закупівель

More information

Офіційні правила спільної маркетингової кампанії «До Новогу року та Різдва додаткова знижка твоя!» (далі - Правила)

Офіційні правила спільної маркетингової кампанії «До Новогу року та Різдва додаткова знижка твоя!» (далі - Правила) Офіційні правила спільної маркетингової кампанії «До Новогу року та Різдва додаткова знижка 20+15 твоя!» (далі - Правила) 1. Організація та участь у спільної маркетингової кампанії від мережі АЗК БРСМ-Нафта:

More information

Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А

Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А Офіційно опубліковано 03.03.2015 Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А 03 березня 2015 року м. Київ 160 Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України Відповідно

More information

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ ЧОЛОВІКИ ТА ЖІНКИ

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ ЧОЛОВІКИ ТА ЖІНКИ ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ ЧОЛОВІКИ ТА ЖІНКИ Вікові групи спортсменів згідно з правилами Міжнародної федерації: молодші юнаки, дівчата: до 15 років; юнаки, дівчата: 15-16 років; юніори, юніорки: 17-18 років; молодь

More information

Оподаткування доходів засновників - фізосіб

Оподаткування доходів засновників - фізосіб Оподаткування доходів засновників - фізосіб Продовження. Початок див. у "ШБ" 3, 4, 5/2005 р. Зараз ми з усіх боків чуємо захоплення перших осіб держави про збільшення іноземних інвестицій і ні слова про

More information

Visa Classic "Разом за життя", MasterCard PayPass. PayWave, MasterCard Mass PayPass, Visa Lady`s Club Smart

Visa Classic Разом за життя, MasterCard PayPass. PayWave, MasterCard Mass PayPass, Visa Lady`s Club Smart Оформлення полісу медичного страхування для подорожей за кордон Підключення до консьєржсервісу Умови та тарифи обслуговування карткового рахунка (приватні картки) Тарифи стягують у національній валюті

More information

Відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності банку станом на 01 січня 2016 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «ЮНІСОН»

Відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності банку станом на 01 січня 2016 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «ЮНІСОН» Відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності банку станом на 01 січня 2016 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «ЮНІСОН» N з/п Прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи або

More information

Запровадження рекомендацій ОЕСР із протидії BEPS як необхідна передумова лібералізації валютного регулювання

Запровадження рекомендацій ОЕСР із протидії BEPS як необхідна передумова лібералізації валютного регулювання НАЦІОНАЛЬНИЙ Публічна версія Запровадження рекомендацій ОЕСР із протидії BEPS як необхідна передумова лібералізації валютного регулювання Національна рада реформ Валерія Гонтарева Голова Національного

More information

є 2010

є 2010 1 3 0 1 0 3 0 6 0 4 0 3 0 9 0 6 0 1 0 6 0 6 0 0 0 4 0 1 0 3 0 6 0 5 0 6 0 6 0 1 0 4 XXI 0 9 0 2 0 17 0 5 0 6 0 1 0 2 0 8 0 3 є 0 2 0 5 0 8 є 0 9 0 2 0 5 0 6 0 2 0 4 б 0 2 0 2 0 7 є 0 8 є- 0 0 є............................

More information

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «3% ЗА ПОКУПКИ В АТБ!»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «3% ЗА ПОКУПКИ В АТБ!» ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «3% ЗА ПОКУПКИ В АТБ!» Офіційними Правилами рекламної акції «3% за покупки в АТБ» (надалі «Правила») визначається порядок та умови проведення акції «3% за покупки в АТБ»

More information

Звіт про фінансовий стан (Баланс) за II квартал 2015 року ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (тис. грн.)

Звіт про фінансовий стан (Баланс) за II квартал 2015 року ПАТ КБ ПРИВАТБАНК (тис. грн.) Звіт про фінансовий стан (Баланс) II 2015 (тис. грн.) Найменування статті 1 2 3 АКТИВИ Грошові кошти та їх еквіваленти 25 634 944 27 075 551 Кошти обов язкових резервів банку в Національному банку - 759

More information

Бюлетень 1-2. Термін проведення: березня 2015 року Місце проведення: Херсонська обл., Цюруписький р-н, м. Цюрупинськ

Бюлетень 1-2. Термін проведення: березня 2015 року Місце проведення: Херсонська обл., Цюруписький р-н, м. Цюрупинськ Особистий чемпіонат України, Кубок України (1-3 етапи, КУ спринт - 1 етап, ІІІ ранг), чемпіонат України серед ДЮСШ зі спортивного орієнтування (бігом, IV ранг) Відкритий чемпіонат Херсонської області серед

More information

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ ВИТЯГ АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ РІШЕННЯ 29 квітня 2015 Київ 182-р Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу Антимонопольний комітет України, розглянувши

More information

Додаток 1 до Наказу 372-П від р.

Додаток 1 до Наказу 372-П від р. Додаток 1 до Наказу 372-П від 14.03.2016 р. Затверджую: Уповноважена особа ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» в м. Тернопіль / А.П. Чуба/ І. ПАКЕТ «СОЦІАЛЬНИЙ» з використанням аналогової технології** 1. К1 00:00 24:00

More information

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Назва рекламної акції «Виклик Активіа» (далі «Правила» та «Акція» відповідно) від 01 грудня 2016 року

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Назва рекламної акції «Виклик Активіа» (далі «Правила» та «Акція» відповідно) від 01 грудня 2016 року ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Назва рекламної акції «Виклик Активіа» (далі «Правила» та «Акція» відповідно) від 01 грудня 2016 року Замовник рекламної Акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАНОН ДНІПРО»,

More information

за двома бюджетними програмами по яким ф нансусться яко зд Йснюеться експлуатац я державного водогссподарського комплексу та

за двома бюджетними програмами по яким ф нансусться яко зд Йснюеться експлуатац я державного водогссподарського комплексу та рурми мт пя т ук увя вп рк кмпку ткж мт пя ктив упрв я вими вм жтими пррмми п яким утя упрв я ви у р пр ви ити у кшти у М З ти рив витки в ти пр ки ти р тт В ДО ЗПЛв Н прв ррук ви пр т в кик ржв ж п к

More information

Звіт про фінансовий стан (Баланс) за III квартал 2015 року ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (тис. грн.)

Звіт про фінансовий стан (Баланс) за III квартал 2015 року ПАТ КБ ПРИВАТБАНК (тис. грн.) Звіт про фінансовий стан (Баланс) III 2015 (тис. грн.) Найменування статті 1 2 3 АКТИВИ Грошові кошти та їх еквіваленти 24 979 028 27 075 551 Кошти обов язкових резервів банку в Національному банку - 759

More information

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 01601, Київ, вул. Прорізна, 2

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 01601, Київ, вул. Прорізна, 2 Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 01601, Київ, вул. Прорізна, 2 Муравйової Катерини Валеріївни 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 9/2, к. 67 Зауваження до оприлюдненого

More information

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ Розподіл функцій з профілактики та розслідування економічних економічних правопорушень між декількома органами державної державної влади влади

More information

Раціональні рівняння, нерівності та їхні системи. Параметри в раціональних рівняннях, нерівностях та їхніх системах

Раціональні рівняння, нерівності та їхні системи. Параметри в раціональних рівняннях, нерівностях та їхніх системах бібліотечка фізико-математичної школи Т.Ю. Демець, С.В. Кметюк Раціональні рівняння, нерівності та їхні системи. Параметри в раціональних рівняннях, нерівностях та їхніх системах ТЕРНОПІЛЬ НАВЧАЛЬНА КНИГА

More information

Титульний аркуш Повідомлення (Повідомлення про інформацію)

Титульний аркуш Повідомлення (Повідомлення про інформацію) Титульний аркуш Повідомлення (Повідомлення про інформацію) Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої для розкриття

More information

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрат, і зобов'язання фінансового характеру к

ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрат, і зобов'язання фінансового характеру к Додаток до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" від 7 квітня 2011 року 32 0б-УІ ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрат, і зобов'язання фінансового характеру к за 20 7.1 рік Розділ

More information

ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ вул. Урицького, 45, м. Київ-35, 03680, тел.: (044) 594-64-12,

More information

П Р А В И Л А. ФОНДУ ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА (виду А)

П Р А В И Л А. ФОНДУ ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА (виду А) «ЗАТВЕРДЖУЮ»: Директор комунального комерційного унітарного підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» наказ 7 від 27 лютого 2008 року М.Сірий КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФІНАНСОВА

More information

Правління Національного банку України ПОСТАНОВА

Правління Національного банку України ПОСТАНОВА Офіційно опубліковано 28.12.2015 Правління Національного банку України ПОСТАНОВА 24 ГРУДНЯ 20 X5року м.київ 926 Про затвердження Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам

More information

Правильна відповідь: Правильна відповідь:

Правильна відповідь: Правильна відповідь: ТЕСТОВІ ПИТАННЯ: КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС (1487 ПИТАНЬ) Про застосування запобіжного заходу, ухвалення вироку щодо адвоката повідомляються: 1. Відповідні органи адвокатського самоврядування. 2.

More information

Налагодження підключення до високошвидкісного Інтернету через термінал Huawei ETS-1201 за допомогою USB-кабелю.

Налагодження підключення до високошвидкісного Інтернету через термінал Huawei ETS-1201 за допомогою USB-кабелю. Налагодження підключення до високошвидкісного Інтернету через термінал Huawei ETS-1201 за допомогою USB-кабелю. Для того, щоб використовувати послугу високошвидкісний Інтернет, Вам необхідно активувати

More information

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 12 місяців 2006 року. I. Розміри страхового ринку. Ключові показники

Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 12 місяців 2006 року. I. Розміри страхового ринку. Ключові показники Інформація про стан і розвиток страхового ринку України за 12 місяців 2006 року I. Розміри страхового ринку. Ключові показники 1. Кількість страхових компаній (СК) на кінець 2006 року зросла на 13 СК та

More information

Ми знаємо, що буде модно найближчі 40 років

Ми знаємо, що буде модно найближчі 40 років ФІНСЬКА Нова металочерепиця Finnera! Ми знаємо, що буде модно найближчі 40 років ЯКІСТЬ ЯКІСТЬ ФІНСЬКА ФІНСЬКА ЯКІСТЬ Новий технологічний дизайн робить Ваш дах не лише гарним, але й надзвичайно міцним,

More information

ФОРМА N 1 Повідомлення про подання інформації про структуру власності

ФОРМА N 1 Повідомлення про подання інформації про структуру власності ФОРМА N 1 Повідомлення про подання інформації про структуру власності На виконання вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної

More information

тренувальних зборах та змаганнях різного рівня.

тренувальних зборах та змаганнях різного рівня. КРИТЕРІЇ ТА УМОВИ ВІДБОРУ ДО СКЛАДУ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСТІ В ОФІЦІЙНИХ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ 2015 РОКУ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ 1. Міністерство молоді та спорту України (надалі-міністерство)

More information

Пакет послуг «Платівка» 0 Наповнення Пакету послуг, Тарифи та умови обслуговування

Пакет послуг «Платівка» 0 Наповнення Пакету послуг, Тарифи та умови обслуговування Додаток 1 до Протоколу Тарифного комітету 35-1 від 29.07.2016 р. Введено в дію з 03.10.2016 р. Пакет послуг «Платівка» 0 Наповнення Пакету послуг, Тарифи та умови обслуговування п/п Назва операції/послуги

More information

Положення про конфіденційність

Положення про конфіденційність Положення про конфіденційність Дата набрання чинності: «01» березня 2016 року Загальні положення Під час відвідання сайту www.portmone.com, (далі Сайт), як і будь-якого іншого, відвідувач Сайту (далі -

More information

Joint-Stock Company GIDROPRIVOD. Axial-Piston pumps of variable displacement Type НА

Joint-Stock Company GIDROPRIVOD. Axial-Piston pumps of variable displacement Type НА Joint-Stock Company GIDROPRIVOD Axial-Piston pumps of variable displacement Type НА Purpose of the item. Axial-piston pumps (type НА) of variable displacement and constant direction of operational liquid

More information

Математика Самостійні та контрольні роботи

Математика Самостійні та контрольні роботи Н.О. Будна Математика Самостійні та контрольні роботи 3 клас ТЕРНОПІЛЬ НАВЧАЛЬНА КНИГА БОГДАН УДК 51.372.47 ББК 74.262.21я71 Б 90 Рецензенти: кандидат педагогічних наук, доцент Гладюк Т.В. вчитель вищої

More information

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНО- ВИШУКУВАЛЬНИЙ ТА НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ «ЧОРНОМОРНДІПРОЕКТ» ЗАТВЕРДЖЕНО За рішенням комітету з конкурсних торгів 19-11 від 7 грудня 2011

More information

Стан контролю захворювання на САН у Європі

Стан контролю захворювання на САН у Європі Стан контролю захворювання на САН у Європі Розділ 1. Довідкова інформація Факти про спадковий ангіоневротичний набряк Спадковий ангіоневротичний набряк (САН) це рідкісне, потенційно небезпечне для життя

More information

КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ

КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ (П. І. Б. адміністратора) (назва навчального закладу) (навчальний рік) Харків Видавнича група «Основа» 2015 Автор: В. В. Григораш Урок це дзеркало загальної

More information

4. Анонімне письмове тестування складається із 120 запитань.

4. Анонімне письмове тестування складається із 120 запитань. Таксономічна характеристика анонімного письмового тестування під час кваліфікаційного оцінювання суддів та кандидатів на посаду судді Касаційного цивільного суду 1. У цьому документі визначено вимоги до

More information

Текст: Євангеліє від Матвія 6:1-6, 16-34

Текст: Євангеліє від Матвія 6:1-6, 16-34 Текст: Євангеліє від Матвія 6:1-6, 16-34 а) Пошук праведності не перед собою а) Пошук праведності не перед собою б) Пошук праведності не перед людьми а) Пошук праведності не перед собою б) Пошук праведності

More information

КОМПАНІЯ ЕСКА КАПІТАЛ МОЛОДА УКРАЇНСЬКА ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ, ЗАСНОВАНА В 2008 РОЦІ НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ БІЗНЕСУ НАШИХ КЛІЄНТІВ

КОМПАНІЯ ЕСКА КАПІТАЛ МОЛОДА УКРАЇНСЬКА ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ, ЗАСНОВАНА В 2008 РОЦІ НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ БІЗНЕСУ НАШИХ КЛІЄНТІВ Про Компанію КОМПАНІЯ ЕСКА КАПІТАЛ МОЛОДА УКРАЇНСЬКА ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ, ЗАСНОВАНА В 2008 РОЦІ НАША МЕТА ЗРОСТАННЯ БІЗНЕСУ НАШИХ КЛІЄНТІВ НАШІ КЛІЄНТИ - ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМСТВА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

More information

ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ: ВИЗНАННЯ ТА ОЦІНКА

ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ: ВИЗНАННЯ ТА ОЦІНКА МСБО 39 Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку 39 ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ: ВИЗНАННЯ ТА ОЦІНКА МЕТА 1. Метою цього Стандарту є визначення принципів визнання та оцінювання фінансових активів, фінансових

More information

Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (1 сесія)

Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (1 сесія) Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року з математики (1 сесія) (наведено порядок тестових завдань зошита 1) Номер і зміст завдання, відповіді Відповідність завдання програмі зовнішнього незалежного оцінювання

More information

аналітичній звіт Лікування ВІЛ/СНІД в Україні відповідальність держави.

аналітичній звіт Лікування ВІЛ/СНІД в Україні відповідальність держави. аналітичній звіт Лікування ВІЛ/СНІД в Україні відповідальність держави. Аналітичний звіт сторінка 3 ЗМІСТ Вступ... 4 I. Огляд програм антиретровірусної терапії (АРТ) та профілактики передачі ВІЛ від матері

More information

Бюджетний літопис: ІІІ квартал 2014 року

Бюджетний літопис: ІІІ квартал 2014 року Проект «Популярна економіка: ціна держави» ( 24) 1 грудня 214 року Бюджетний літопис: ІІІ квартал 214 року У ІІІ кварталі 214 року зростання надходжень до зведеного бюджету було ледь помітним. Зокрема

More information

Чинний з р. Продовження Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010. Секція E

Чинний з р. Продовження Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010. Секція E Секція E Чинний з 01.01.2012 р. Продовження Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010 Секція E Код Назва Код УКТЗЕД ВОДОПОСТАЧАННЯ; КАНАЛІЗАЦІЯ, ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ТА ПОСЛУГИ ЩОДО РЕКУЛЬТИВУВАННЯ

More information

ТЕРНОПІЛЬ НАВЧАЛЬНА КНИГА БОГДАН

ТЕРНОПІЛЬ НАВЧАЛЬНА КНИГА БОГДАН C.П. Ситник Фізика Зошит для контрольних робіт 7 клас ТЕРНОПІЛЬ НАВЧАЛЬНА КНИГА БОГДАН ББК 22.3я721 74.262.22 С41 Рецензенти: В.Б. Павлюк, вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії Сокальського НВК

More information

ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ вул. Митрополита В. Липківського, 45, м. Київ-35, 03680,

More information

МОНІТОРИНГ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ ЗА 2015 РІК

МОНІТОРИНГ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ ЗА 2015 РІК МОНІТОРИНГ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ ЗА 2015 РІК за переліком показників оцінки, наведених у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 856 «Про затвердження Порядку

More information

УГОДА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СПІВТОВАРИСТВОМ ПРО СПРОЩЕННЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ

УГОДА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СПІВТОВАРИСТВОМ ПРО СПРОЩЕННЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ УГОДА МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СПІВТОВАРИСТВОМ ПРО СПРОЩЕННЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ CE/UA/VISA/ua 1 УКРАЇНА та ЄВРОПЕЙСЬКЕ СПІВТОВАРИСТВО (далі Співтовариство), які надалі іменуються Сторони, З МЕТОЮ дальшого

More information

Обслуговування основної картки (щомісячно від суми заборгованості на кінець Розрахункового періоду)********

Обслуговування основної картки (щомісячно від суми заборгованості на кінець Розрахункового періоду)******** Тарифи на видачу та обслуговування картки «Mаксимум-готівка» для фізичних осіб-нових клієнтів (затверджені Протоколом КУАП 55 від 12.06.2013р. та Протоколом ТК 50 від 22.05.2013р. з останніми змінами,

More information